کاشی استیل ژیکال

ژیکال به عنوان یکی از جوانترین و بزرگترین مجموعه در صنعت کاشی استیل ، رشد قابل توجهی در سال های گذشته داشته است.
این رشد از اقدامات ابتکاری و روح کارافرینی نشات گرفته است .
در طول دو سال گذشته ، همیشه متعهد به نواوری و همواره با توسعه فن اوری های جدید همگام بوده ایم ، تا مزیت رقابتی خود را در بازار حفظ نموده و قدم های بزرگ تری برای توسعه برداریم . یکی از استراتژی‌های مهم ژیکال در حفظ و ترویج نام تجاری خود است.

ماموریت ژیکال

تولید و ارائه محصولات با کیفیت بالا ، با بالاترین سهم در بازار داخلی ، به منظور توسعه صنعت در ایران .

تاریخچه شرکت کاشی استیل ژیکال

مجموعه ژیکال فعالیت خود را در سال ١٣٩۴ به منظور تولید کاشی استیل لاکچری در ایران آغاز نمود . ژیکال با همت و تلاش مدیریت عامل ، مدیران ،کارمندان و کارگران موفق به تولید انبوه و صادرات گردیده است .
در حال حاضر شرکت ژیکال با داشتن تعداد نفر پرسنل و داشتن شرکتی مجهز با پیشرفته ترین فن آوری و مدیران مجرب و متعهد محصولات خود را تولید می نماید .
چشم انداز آینده ژیکال ( اولین انتخاب مشتری در بازار داخلی است ) .این مهم بدست نمی اید مگر اینکه بتوانیم حضور پایداری در بازار داشته باشیم .
افزایش صادرات ، توسعه بازار این مجموعه با صادرات به کشورهای همسایه در اولویت برنامه های سازمانی ژیکال قرار دارد .
تلاش ما و پرسنل شرکت همیشه بهبود مستمر روش های سازمانی ، دانش فنی و مهارت ها است تا رضایت شما را از طریق ایجاد ارزش به دست اوریم . ما همچنین نهایت تلاش خود را انجام خواهیم داد تا با انجام مسئولیت های اجتماعی مان به یک نمونه خوب در کشور تبدیل شویم .
در پایان ، مایلم از تمامی مشتریان ارزشمندی که به ما اعتماد نموده تشکر کنم و ارزوی موفقیت روز افزون و رفاه در حرفه صنعتی شان را دارم .

شروع فعالیت از قدیم تا کنون

  1. سال ١٣٨٠ فعالیت کاری در صنعت طلا
  2. سال ١٣٨١ تاسیس شرکت چهره سازان طلا (همراه برادران و یاری پدر گرامیان که سهم بزرگ و قابل توجهی در بازار طلا با فعالیتهای خاص ایفا میکنیم ).
  3. سال ١٣٩٢ ساخت موبایلهای لوکس برای افراد بنام و مشهور ایرانی و خارجی با برند لوتو
  4. سال ١٣٩٣ ساخت بزرگترین و کوچکترین قرآنهای لوکس طلا و نقره با برند جواهرات قرآنی
  5. سال ١٣٩۴ ساخت کاشیهای کاشی استیل ژیکال

کارکنان ژیکال

بخش بزرگی از توسعه ژیکال مدیون به کارگیری پرسنل با انگیزه و واحد شرایط است . و از تمامی پرسنل انتظار میرود از هر تلاشی برای دستیابی به اهداف سازمان دریغ نکنند و با دستیابی به چنین امری برای مجموعه به اهداف شخصی خود برای پیشرفت نیز دست یابند.

ارزش های مجموعه کاشی استیل ژیکال

صداقت ، احترام ،امنیت و نظم کدهای رفتاری این مجموعه میباشد .
این کدها بر تعهد ما به قانون تاکید داشته و این قوانین به منظور نهادینه کردن اصول اخلاق حرفه ای در شرکت و ایجاد تصویر مناسب در دیدگاه مشتری ایجاد شده اند .
ارجاع به این قوانین رفتاری ، تضمینی به تعهدات ما در ساختن آوازه مثبت برای نام ژیکال است .
باور ما است که مدیریت اخلاقی نه تنها ابزاری برای پاسخگویی به تغییرات سریع در محیط کسب و کار می باشد، بلکه به عنوان وسیله ای برای استقرار اعتماد میان ذینفعان (مشتریان، صاحبان سهام، کارکنان، شرکای تجاری و رقبا) تلقی می گردد.